TNS Gallup (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: Role specific visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat especificas al ròtle

en: Page specific visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat especifics a la pagina

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
