TNS Gallup (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Role specific visibility settings
fi: Roolikohtaiset näkyvyysasetukset

en: Page specific visibility settings
fi: Sivukohtaiset näkyvyysasetukset

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fi: Lisää jos seuraava PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (PHP-tila, vain asiantuntijoille).

en: Add to every page except the listed pages.
fi: Lisää kaikille paitsi listassa oleville sivuille.

en: Add to the listed pages only.
fi: Lisää vain listassa oleville sivuille.

en: Add script to specific pages
fi: Lisää skripti tietyille sivuille

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.
