Tocify (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Selectors
de: Selektoren

en: Context
de: Kontext

en: Any valid jQuery selector
de: Jeder gültige jQuery-Selektor

en: Each comma separated selector must be a header element.
de: Jeder durch Komma getrennte Selektor muss ein Kopfelement sein.

en: Tocify your content.
de: Gliedern Sie Ihren Inhalt.
