ToDoist API (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Save
be: Захаваць

en: About
be: Аб
