ToDoist API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Task
et: Ülesanne

en: Complete
et: Lõpetatud

en: About
et: Programmist
