ToDoist API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Task
fa: وظیفه

en: Complete
fa: کامل

en: About
fa: درباره
