ToDoist API (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Task
fr: Tâche

en: Complete
fr: Terminé

en: About
fr: À propos

en: Error: @error
fr: Erreur : @error
