ToDoist API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Task
gl: Tarefa

en: Complete
gl: Completa

en: About
gl: Información
