ToDoist API (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Save
hr: Spremi

en: About
hr: Opis
