ToDoist API (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: About
km: អំពី
