ToDoist API (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: About
lt: Apie
