ToDoist API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Task
lv: Uzdevums

en: About
lv: Par
