ToDoist API (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save
mn: Хадгалах
