ToDoist API (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा
