ToDoist API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Click here
nl: Klik hier

en: Task
nl: Taak

en: Complete
nl: Voltooid

en: About
nl: Over

en: Edit Task
nl: Taak bewerken

en: Delete Task
nl: Taak verwijderen

en: No date
nl: Geen datum
