ToDoist API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Save
oc: Enregistrar

en: About
oc: A prepaus
