ToDoist API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Save
pt: Salvar

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Task
pt: Tarefa

en: Complete
pt: Concluído

en: About
pt: Sobre

en: Edit Task
pt: Editar Tarefa

en: Delete Task
pt: Apagar Tarefa

en: Complete Task
pt: Completar Tarefa

en: Are you sure you want to delete this task?
pt: Você tem certeza que deseja apagar esta tarefa?
