ToDoist API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Save
pt: Guardar

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Task
pt: Tarefa

en: Complete
pt: Concluída

en: About
pt: Sobre
