ToDoist API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save
sk: Uložiť

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Complete
sk: Dokončiť

en: About
sk: Informácie o
