ToDoist API (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: About
az: Haqqında
