ToDoist API (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Save
ca: Desa

en: Task
ca: Tasca

en: Complete
ca: Finalitza

en: About
ca: Detalls
