ToDoist API (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Save
eu: Gorde

en: Complete
eu: Eginda

en: About
eu: (r)i buruz
