ToDoist API (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Save
fi: Tallenna

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Task
fi: Tehtävä

en: Complete
fi: Valmis

en: About
fi: Tietoja

en: Error: @error
fi: Virhe: @error
