ToDoist API (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Save
hu: Mentés

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Task
hu: Feladat

en: Complete
hu: Kész

en: About
hu: Leírás

en: Error: @error
hu: Hiba: @error

en: Edit Task
hu: Feladat szerkesztése

en: Delete Task
hu: Feladat törlése
