ToDoist API (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: Task
id: Perintah

en: Complete
id: Selesai

en: About
id: Tentang
