ToDoist API (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Save
is: Vista

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Complete
is: Lokið

en: About
is: Um
