ToDoist API (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Save
it: Salva

en: Click here
it: Clicca qui

en: Complete
it: Completo

en: About
it: Informazioni
