ToDoist API (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा
