ToDoist API (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Task
ps: دنده

en: About
ps: په اړه
