ToDoist API (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Save
ru: Сохранить

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Task
ru: Задание

en: Complete
ru: Завершён

en: About
ru: Информация

en: Add Task
ru: Добавить задачу

en: Edit Task
ru: Редактировать задачу

en: Delete Task
ru: Удалить задачу
