ToDoist API (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Save
vi: Lưu

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Task
vi: Tác vụ

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: About
vi: Giới thiệu

en: Delete Task
vi: Xoá tác vụ

en: Are you sure you want to delete this task?
vi: Bạn có chắc muốn xoá tác vụ này không?
