ToDoist API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: حفظ

en: Task
ar: مهمة

en: Complete
ar: تام

en: About
ar: حول
