ToDoist API (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Complete
cs: Dokončit

en: About
cs: Popis
