ToDoist API (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save
da: Gem

en: Click here
da: Klik her

en: Task
da: Opgave

en: Complete
da: Komplet

en: About
da: Om
