ToDoist API (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Save
eo: Konservu
