ToDoist API (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Save
gu: સાચવો

en: Task
gu: કાર્ય

en: About
gu: વિશે
