ToDoist API (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save
ja: 保存

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Task
ja: タスク

en: Complete
ja: 完了

en: About
ja: アバウト
