ToDoist API (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
