ToDoist API (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save
pl: Zapisz

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Task
pl: Zadanie

en: Complete
pl: Zakończone

en: About
pl: O stronie
