ToDoist API (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Task
ro: Sarcină

en: Complete
ro: Finalizat

en: About
ro: Despre

en: Add task
ro: Adaugă sarcină
