ToDoist API (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: Click here
sv: Klicka här

en: Task
sv: Uppgift

en: Complete
sv: Slutförd

en: About
sv: Om
