ToDoist API (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save
tr: Kaydet

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Task
tr: Görev

en: Complete
tr: Tamam

en: About
tr: Hakkında
