ToDoist API (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Save
uk: Зберегти

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Task
uk: Завдання

en: Complete
uk: Завершене

en: About
uk: Про модуль

en: Edit Task
uk: Редагувати завдання

en: Delete Task
uk: Видалити завдання

en: Are you sure you want to delete this task?
uk: Вилучити це завдання?
