Token (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: error
sq: gabim

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: action
sq: aksioni

en: Sent email to %recipient
sq: Email dërguar tek %recipient

en: Unable to send email to %recipient
sq: I pamundur dërgimi i email tek %recipient

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: Recipient
sq: Marrës

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
sq: URL në të cilën duhet përcjellë përdoruesi. Mund të jetë një adresë e brendshme si p.sh. node/1234 ose një adresë e jashtme URL si p.sh.http://drupal.org.
