Token (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ് - പാരെന്റ്

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Path
ml: വഴി അഥവാ പാത്ത്

en: Menu
ml: മെനു
