Token (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісаньне

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Picture
be: Выява

en: The name of the menu.
be: Назоў меню.

en: Alias
be: Мянушка
