Token (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Content types
ne: विषयवस्तु प्रकार

en: Parent
ne: पुर्वज

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Menu
ne: आज्ञावली
