Token (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Picture
dz: པར།

en: The name of the menu.
dz: དཀར་ཆག་གི་མིང་འདི།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
