Token (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Book
nn: Bok

en: Path
nn: Sti

en: Picture
nn: Bilete

en: Roles
nn: Roller

en: Arguments
nn: Argument

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Menus
nn: Menyar

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
