Token (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Name
te: పేరు

en: Book
te: పుస్తకం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Menu
te: మెనూ

en: Picture
te: చిత్రం

en: The name of the menu.
te: మెనూ యొక్క పేరు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Count
te: లెక్క

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట

en: The title of the current page.
te: ప్రస్తుత పుట యొక్క శీర్షిక.

en: Page number
te: పుట సంఖ్య
